https://armanfloor.com/wp-content/uploads/2021/04/bg-armanfloor..jpg
کف کاذب آرمان فلور

بعد از بررسی کف کاذب لگراند میخواهیم درمورد کف کاذب آنتی استاتیک صحبت کنیم . این نوع از کف کاذب ،کف هایی می باشند با قابیلت آنتی استاتیک تا اگر الکتریسیته ساکن یا برق ناشی از سیم لخت و … را به سیم ارت منتقل نماید تا خطر خرابی یا برق گرفتگی کاهش پیدا نماید ، در زیر مطالب بیشتری راجع به کف کاذب آنتی استاتیک ارائه داده ایم تا شما بیشتر با این محصول فوق العاده آشنا شوید .

مرکزهایی که در آن کف کاذب آنتی استاتیک باید استفاده کرد ؟

مرکز های بسیاری وجود دارند ،که امنیت در آن بسیار مهم می باشد . امنیت آن ها می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد. این مراکز مختلف هستند، از مراکز کنترل ، دیتاسنتر ، اتاق های قرنطینه، مرکزهای مانیتورینگ ، برخی از ساختمان های تجاری و اتاق سرور می توان به عنوان مرکز های مهم اسم برد .

در یک دیتاسنتر داده ها و اطلاعات  بسیار زیادی پردازش و ذخیره می شود. این اطلاعات و داده ها می شود بسیار پر اهمیت و در مورد هایی امنیتی هم باشند . پس نیاز است در نگهداری دقت شود . در اتاق های سرور  این بحث همچنان هست ، کابل ها ، رک های سرور و دیگر وسایلی که در اتاق سرور موجود می باشد ، حتما باید به خوبی و دقیق نگهداری شوند ، چونکه کاستی و خلل در کار آن ها باعث مشکلات فراوانی در دیتاسنتر می شود . مرکز های مهمی که ذکر کردیم باید در مقابل هر گونه خطر احتمالی ایمن و  safeشده باشند، تا بتوانند با آن مقابله کنند.  ( یک شعار بسیار مهم در تمامی صنعت ها بزرگ وجود دارد که می گوید اول ایمنی بعد کار first safety ).

خطرات ناشی از تخلیه نشدن بار الکتریکی :

تخلیه بار الکتریکی خطری است که همیشه  دیتا سنتر و اتاق های سرور را تهدید می کند ، علاوه بر این امکان دارد  بر اثر خرابی یکی از کابل ها ، دیتا سنتر یا اتاق سرور  دچار حریق شود . خطر برق گرفتگی برای کارکنان یکی دیگر از موارد خطر آفرین می باشد که در این مراکز امکان دارد به وقوع بپیوندد . نکته مهم و حائز اهمیت این است که شما می توان  این خطرها را تا حد زیادی به صفر نزدیک کنید . کف کاذب آنتی استاتیک راه چاره شما می باشد تا با استفاده از آن  بارهای مغناطیسی را به طور کامل دفع کنید . این کف های کاذب به علت وجود خاصیت آنتی استاتیکی این بار ها را تخلیه می کند .

خاصیت های این مدل کف کاذب :

کف های کاذب آنتی استاتیک این خاصیت را دارد تا از احتمال آتش سوزی در یک اتاق سرور پیشگیری کند.  قابلیت ضد خش و ضد ضربه بودن را دارا می باشد که باعث می شود  در مقابل جابجایی  رک ها استقامت خوبی داشته باشد. این کف های کاذب توانایی بازیافت را دارد و هزینه زیادی را متحمل نمی شوید .

به پایان این پست جذاب رسیدیم. امیدواریم کاربردی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *