لوگو آرمان فلور

کف کاذب چیست؟ خرید و استعلام قیمت انواع کف کاذب

کف کاذب یک سیستم اجرایی پر کاربرد و منحصر به فرد می باشد. این محصول یک سازه برای فضای داخلی و بیرونی ساختمان است. کف کاذب متشکل از پانل رویی، پایه (ایجادکننده ی ارتفاع)، کفشک، کلاهک و استرینگر می باشد. همانطور که پیش تر گفتیم، این محصول سازه‌ای است که بر روی زمین نصب می شود و سبب مرتفع شدن کف آن محیط می‌شود. با نصب این سازه فضای خالی برای عبور انواع تاسیسات نظیر کابل ها و سیم‌های برق، لوله‌های آب و … در کف برای ما محیا می شود. بنابراین نصب کف کاذب کاربری جدیدی به وجود میاورد. کاربرد به وجود آمده متناسب با شرایط محیط مورد نظر خواهد بود. یعنی نه تنها برای عبور سیم کشی ها، بلکه برای نصب انواع سیستم های خنک کننده، گرمایشی، تهویه هوا و دیگر تجهیزات مناسب است..

عکس شماتیک کف کاذب
تصویر شماتیک کف کاذب
عبور تاسیسات از زیر کفپوش
عبور تاسیسات از زیر کف کاذب

اجزا تشکیل دهنده کف کاذب

همانطور که بالا گفتیم کف کاذب یک سیستم سازه ای است و هر سیستم سازه ای از اجزای بخصوصی تشکیل می شود. اکنون می خواهیم در مورد اجزا و متریال این سیستم سازه ای با شما سخن بگوییم. هر کف کاذب فارغ از نوع آن به طور کلی از سه قطعه ی تایل، استرینگر (یا رابط) و پایه تشکیل می‌شود. از پنل‌ها برای پوشش سازه استفاده می‌شود. هرنوع پنلی که مورد استفاده قرار می‌گیرد باید استانداردهای خاص خود را بگذراند. از پایه‌‌ها برای ایجاد فاصله بین کف اتاق و کف کاذب استفاده می‌شود و همچنین به کمک رابط‌ ها این کف ها به یکدیگر متصل می‌شوند. در ادامه توضیحات بیشتری در این مورد برایتان آماده کرده ایم:

– پانل ها:

پانل ها بخش رویی کف های کاذب را تشکیل می دهند. بطور واضح تر از کنار هم قرار گرفتن پانل ها کف جدید محیط ما بوجود می آید. در واقع تنوع در انواع کف کاذب به علت تنوع در جنس پانل ها می باشد. برای زیبایی و حفاظت از پانل ها، رویه کف کاذب پیشنهاد میشود. رویه ها انواع گوناگونی دارد و در نما های مختلف در بازار به فروش میرسند.
بهترین رویه ها، رویه های HPL و PVC هستند. دلیل برتری این کفپوش ها مقاومت بالا و قیمت مناسب است. کفپوش های HPL و PVC ضد خش هستند و مقاومت بالایی در تحمل فشار و رفت و آمد های مداوم دارند.
این کفپوش ها ضد حریق بوده و هرگز بوی بد و یا گاز سمی ایجاد و پخش نمیکند.

پانل کف کاذب
استرینگر

– استرینگر:

بخش دیگر متعلقات کف کاذب استرینگر می باشد که از ورق فولادی با روکش گالوانیزه گرم ساخته می شود. استرینگرها پس از طی مراحل برش ورق، فرم دادن و پانچ سوراخ در دو سر تولید می شوند، سپس دو عدد پیچ فلزی بر روی دو سوراخ طرفین بسته می شود.

استرینگرها بر روی کلاهک پایه نصب می شوند که این عمل باعث تثبیت پایه ها در قسمت فوقانی و یکپارچگی آنان می شود. جهت اطلاع بیشتر از استرینگر ها می توانید به صفحه ی متعلقات کف کاذب مراجعه نمایید.

– پایه ها:

پایه های کف کاذب بخش بسیار مهم و قابل توجه این سازه می باشند. پایه ها انواع مختلفی دارند. (شما می توانید انواع  پایه ها را اینجا ببینید.) اما به طور کلی پایه ها بخشی از سازه ی کف کاذب هستند که وظیفه ی انتقال فشار از بخش بالایی به زمین را دارند.

پایه های کف کاذب قابل تنظیم در ارتفاع هستند.

پایه

مزایای استفاده از کف کاذب

 • کاهش بار مرده ساختمان و وزن سازه
 • سهولت تعمیر لوله ها
 • سهولت دسترسی به تاسیسات ( از طریق برداشتن پانل ها)
 • امکان جابجایی، تغییر و یا اصلاح تاسیسات نظیر سیم ها و لوله ها
 • کاهش هزینه ی لوله کشی های روکار بعلت عدم نیاز به لوله کشی عرضی
 • کاهش میزان سیم ها و کابل ها
 • امکان شست و شوی و گردگیری آسان
 • افزایش مقاومت و امنیت انواع ساختمان ها بخصوص اتاق های سرور

انواع مختلف کف کاذب

کف کاذب به طور کلی در دو جنس تولید و عرضه میشود. هر یک از این دو نوع ویژگی های خاصی دارند. انواع کف کاذب عبارتند از:

 

•کف کاذب فولادی
•کف کاذب آلومینیومی

 

ممکن است انواع دیگری اضافه بر موارد گفته شده وجود داشته باشد. اما باید بدانید که اصل کف کاذب، دو مورد مطرح شده است که از بهترین و مستحکم ترین مواد اولیه ساخته میشوند. انواع دیگر استاندارهای لازمه را نداشته و در شرکت آرمان فلور هم تولید نمیشوند. برای مثال کف کاذب چوبی، کف کاذب لگراند، کف کاذب شیشه ای، کف کاذب سنگی و کف کاذب سرامیکی انواع موجود در بازار هستند. در ادامه به شرح انواع اصلی کف کاذب و انواع متفرقه ی کف کاذب میپردازیم.

 

 

کف کاذب فولادی

کف کاذب فولادی اولین نوع کف کاذب است. این کف کاذب از نظر قدرت و مقاومت، با کف های کاذب متفرقه غیر قابل مقایسه است. مواد اولیه ای چون فولاد و بتن در ساخت کف کاذب فولادی، سبب وجود این استحکام و قدرت شده است.

چگونگی ساخت و انواع کف کاذب فولادی

 
 

کف کاذب فولادی دو روش ساخت دارد. بر اساس این روش ها کف کاذب فولادی به دو صورت زیر در بازار فروش کف کاذب عرضه میشود.

•کف کاذب فولادی سه لایه ساخته شده از فولاد و بتن که به اختصار کف کاذب فولادی تو پر نیز شناخته میشود
•کف کاذب فولادی دو لایه ساخته شده از فولاد که به اختصار آن را کف کاذب فولادی تو خالی مینامیم

شرکت آرمان فلور تولید کننده و عرضه کننده هر دو نوع کف کاذب فولادی در بازار فروش کف کاذب است.

برتری کف کاذب فولادی در چیست؟

 

ویژگی‌های بسیار این کف کاذب، برتری خاصی را پدید آورده است. ویژگی های کف کاذب فولادی را در موارد زیر میتوان خلاصه کرد.

•قدرت بسیار در برابر تحمل وزن بیش از حد سنگین
•پایداری در برابر عواملی چون رفت و آمد و عوامل محیطی
•امکان نصب تمام روکش ها
•وزن مناسب نسبت به مقاومت سازه
•قیمت مناسب با توجه به کارآیی آن
•امکان بهره گیری در مکان های مختلف با کاربری متفاوت
•استقامت بالا در برابر آتش
•امکان شست و شو
•استقامت الکتریکی
•امکان دسترسی به تمام تجهیزات زیر کف کاذب
•قابل حمل و نقل
•مقاوم در برابر خط و خش
•ضد زنگ زدگی
•مقاوم در برابر جانوران موذی چون موش و حشرات
•عایق صدا

کف کاذب آلومینیومی

نوع دوم از انواع کف کاذب، کف کاذب الومینیومی است. کف کاذب الومینیومی
در برابر رطوبت بسیار مقاوم بوده و در مناطق مرطوب خواهان بسیاری دارد.

چگونگی ساخت کف کاذب آلومینیومی

کف کاذب آلومینیومی با بهره گیری از آلیاژ الومینیوم و به روش ریخته گری
دایکاست ساخته میشود.

یعنی از تزریق با فشار الومینیوم ذوب شده در قالب، و
منجمد کردن کف کاذب الومینیومی به وجود میاید.

برتری کف کاذب الومینیومی در چیست؟

•مقاومت بالا در برابر رطوبت هوا
•مقاوم در برابر تردد و وزن وسایل
•امکان اجرا انواع کفپوش های کف کاذب
•وزن سبک و قابل حمل و نقل
•مقاوم در برابر آتش سوزی
•قیمت مناسب
•قابل شست و شو
•ضد اکسیدگی
•جلوگیری از ورود و خروج صدا
•مقاوم در برابر انواع حشرات و جانوران موذی

مشاوره رایگان

برای خرید به مشاوره نیاز دارید؟ نمی دانید کدام نوع را باید سفارش دهید؟ همین الان تماس بگیرید.

انواع کف کاذب

همانطور که گفته شد این محصول انواع مختلفی دارد که هرکدام بسته به شرایط محل (میزان رطوبت محل، میزان تحمل بار، نوع کابل‌های عبوری و …) مورد استفاده قرار می‌گیرند. لازم به ذکراست که هرکدام از انواع کف های کاذب مخصوص استفاده در محیط خاصی می‌باشند و در نتیجه در آن مکان‌ها بیشترین بازده را خواهند داشت.

انواع مختلف این محصول عبارت است از کف کاذب آلومینیومی، فولادی، شیشه‌ای، سرامیکی، چوبی و سنگی. این موارد از انواع کف کاذبی هستند که بسیار استفاده می‌شوند و محبوبیت خاصی در بین مردم دارند. اما ناگفته نماند پر کاربرد ترین و محبوب ترین کف کاذب در کشور نوع فولادی و آلومینیومی آن است.

مشاوره و

استعلام قیمت

برای استعلام از قیمت محصولات می توانید از طریق فرم مقابل و یا شماره تماس مستقیم ٠٢١٥٦٧١٧٣٧١ اقدام نمایید. همچنین توجه به نکات زیر در جهت استعلام دقیق و بهتر قیمت محصول بسیار تاثیرگذار است.

 • این محصول در حال حاضر بسته به نوع و ارتفاع مورد نیاز با قیمت های مختلفی در بازار وجود دارد.
 • توجه به مواردی چون کیفیت ، ارتفاع ، ضخامت ، گراماژ و میزان مقاومت کف کاذب در زمان دریافت قیمت دارای اهمیت فراوانی  می باشند.
 • محیط استفاده از محصول و کاربری فاکتوری بسیار تاثیرگذار در قیمت و انتخاب محصول است.

باعث افتخار شرکت آرمان عمران هوشمند است تا مشتریان عزیز را در جهت استفاده از این محصول با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن راهنمایی کند.

  همین الآن سفارش دهید!

  برای سفارش کف کاذب می توانید از طریق شماره تماس مستقیم 09125840953 اقدام نمایید. همچنین برای مشاوره بصورت چت نیز می توانید با شماره 02156717371 در پیامرسان واتساپ در تماس باشید.

  سوالات متداول

  شرکت آرمان عمران هوشمند مشتاق است تا مشتریان عزیز را در جهت انتخاب، خرید و یا استفاده از این محصول بصورت رایگان راهنمایی کند. جهت راهنمایی و مشاوره رایگان می توانید با شماره تماس 02156717371 تماس بگیرید. همچنین جهت صرفه جویی در وقت شما مشتریان مهم ترین سوال ها در خصوص این محصول را برایتان آرشیو نموده ایم تا بتوانید از آن استفاده کنید.

  کدام نوع از کف کاذب را انتخاب کنیم؟

  این محصول در حال حاضر بسته به نوع و ارتفاع مورد نیاز با قیمت های مختلفی در بازار وجود دارد. ابتدا میبایست کاربری و محل مورد استفاده محصول تعیین گردد تا پاسخ مناسبی به این سوال داده شود. جهت اطلاع بیشتر می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:
  091258409530
  02156717371

  متداول ترین و پرکاربرد ترین نوع روکش کف کاذب کدام است؟

  یکی متداول ترین و پر کاربرد ترین کفپوش کف کاذب کفپوش HPL را می توان نام برد که ضد خش ، ضد حریق، ضد رطوبت و آنتی استاتیک است کفپوش PVC نیز یکی از کفپوش های مرغوب کف کاذب است.

  آرمان فلور چه خدماتی ارائه می دهد؟

  شرکت آرمان عمران هوشمند با سابقه بیش از 26 سال در زمینه تولید، تامین و اجرا انواع کف کاذب فولادی و الومینیومی و همچنین بازسازی و تامین تجهیزات برای این محصول آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

  همچنین باعث افتخار ما خواهد بود تا شما را برای خریدی آگهانه تر، اقتصادی تر و با کیفیت تر راهنمایی کنیم.

  شما می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:
  091258409530
  02156717371

  منظور از خدمات کف کاذب چیست؟

  برای اجرای محصولات نیاز به زیر ساخت های لازم است. پایه و استرینگر و… از ملزومات این سازه می باشند که لازم به ذکر است انواع متعلقات کف های کاذب توسط مجموعه ی آرمان فلور تولید، ارائه و نصب می گردد و پس از نصب دارای 12 ماه گارانتی میباشد.

  چگونه از قیمت کف کاذب مورد نظر خود باخبر شوم؟

  برای استعلام از قیمت کف کاذب می توانید از طریق شماره تماس مستقیم 02156717371 اقدام نمایید. همچنین برای مشاوره بصورت چت نیز می توانید با شماره 09125840953 در پیام رسان واتساپ در تماس باشید.

  چطور ثبت سفارش کنیم؟

  می توانید از طریق شماره تماس مستقیم 02156717371 اقدام نمایید. همچنین برای مشاوره و دریافت قیمت بصورت چت نیز با شماره 09125840953 در اپلیکیشن واتساپ تماس حاص فرمایید.

  می توان بصورت عمده نیز محصول را خریداری نمود؟

  بله شما می توانید هم بصورت عمده هم جزئی محصول را از آرمان فلور خریداری نمایید. با افتخار اعلام می داریم تمامی محصولات آرمان فلور دارای گارانتی و ضمانت می باشند. همچنین کلیه ی خدمات نصب و تامین این محصول نیز توسط مجموعه ی ما قابل سفارش و تهیه می باشد.

  پایه های کف کاذب بخش بسیار مهم و قابل توجه این سازه می باشند. پایه ها انواع مختلفی دارند. (شما می توانید انواع  پایه ها را اینجا ببینید.) اما به طور کلی پایه ها بخشی از سازه ی کف کاذب هستند که وظیفه ی انتقال فشار از بخش بالایی به زمین را دارند.

  پایه های کف کاذب قابل تنظیم در ارتفاع هستند.

   فروش کف کاذب بسیار گسترش یافته است. انواع جدیدی در بازار فروش کف کاذب عرضه شده اند که، استحکام و مقاومت کف کاذب های اصلی را ندارند. کف کاذب هایی که از انواع تقسیم بندی اصلی نیستند کف های کاذب متفرقه نامیده میشوند. ابتدا به شرح هر یک پرداخته سپس معایب آن ها را مطرح میکنیم.

  کف کاذب چوبی

   
  کف کاذب چوبی اولین کف کاذب متفرقه است. اولین استاندارد رعایت نشده در کف کاذب چوبی، عدم مقاومت در برابر آتش است. دلیل این امر استفاده از مواد اولیه ای چون چوب است. چوب عنصری آتش زا است. استفاده از کف کاذب چوبی  برای بخش اعظمی از محیط بسیار خطرناک بوده و تهدیدی برای جان و مال خواهد بود. بنابراین مهم ترین استاندارد در این سازه، که حفظ امنیت است نقض میشود.

  کف کاذب لگراند

   محصولی از کشور فرانسه است. واردات این کف کاذب به ایران
  سال هاست متوقف شده و کف کاذب های موجود تنها طرحی از لگراند هستند. کف
  کاذب لگراند برای فضا های باز اصلا مناسب نیست. چرا که با تغییر شرایط آب و
  هوایی پایه ها مقاومت خود را از دست میدهند. همچنین برای هر مکانی هم
  مناسب نیست. برای مثال مکان هایی چون اتاق سرور، اتاق کنترل نباید نصب شود.
  همچنین کف کاذب طرح لگراند فاقد زیبایی است. هزینه های بالا در نصب و اجرا
  کف کاذب لگراند سبب توجه کمتر به این محصول شده.

  کف کاذب شیشه ای

  بیشتر جنبه ی زیبایی دارد. کف کاذب شیشه ای وارداتی بوده و هزینه های نصب  بسیار بالایی دارد. از طرفی روی شیشه خط میفتد و تمیز کردن آن زمانبر و متفاوت است. مثلا برای تمیز کردن کف کاذب شیشه ای نمیتوان از تی استفاده کرد. زیرا هم روی شیشه خط می‌اندازد و باعث لک شدن کف کاذب میشود.

  کف کاذب سنگی

   ساخته شده از سنگ و سنگین تر از هر نوع کف کاذب دیگری است. کف کاذب سنگی آنتی استاتیک نیست و به همین سبب برای مکان هایی چون اتاق سرور   مکان های دارای تجهیزات الکتریکی استفاده نمیشود. از طرفی و جا به جایی آن راحت نیست و بعد از نصب و جا زدن به آسانی برداشته نمیشود.

  کف کاذب سرامیکی

   از قرار گرفتن سرامیک روی تایل اصلی کف کاذب به وجود آمده است. اولین و مهم ترین ایراد وارده به کف کاذب سرامیکی وزن بیش از حد آن است. این نقص حمل نقل کف کاذب را با دشواری رو به رو میسازد. امکان برداشتن تایل و دسترسی به تجهیزات زیر کف کاذب سرامیکی به راحتی ممکن نیست. همچنین امکان شکستن سرامیک ها نیز وجود دارد.

  همانطور که میبینید کف کاذب های متفرقه برای مکان های خاص و کاربری های محدود مناسب هستند. البته در همین شرایط هم امکان زیان رساندن مالی و بعضا جانی دارد. توجه داشته باشید که بازار فروش کف کاذب گسترش یافته. توجه به موارد زیر در خرید کف کاذب اهمیت دارد.

  •کف کاذب انتخاب شده باید تمام استاندارد های لازمه را داشته باشد
  •کف کاذب انتخاب شده باید برای محیط های مختلف با کاربری های متفاوت مناسب باشد
  •کف کاذب انتخاب شده باید مقاوم و دارای وزن مناسبی داشته باشد
  •کف کاذب انتخاب شده باید قابل جا به جایی آسان باشد
  •کف کاذب انتخاب شده باید قابلیت نصب انواع روکش با طرح و رنگ دلخواه را داشته باشد
  •کف کاذب انتخاب شده باید مقرون به صرفه باشد

  با توجه به استقبال مردم و آگاهی آن ها از وجود سازه ای کاربردی چون کف کاذب، خرید و فروش کف کاذب زیاد شده است. بدین ترتیب میبینیم که بازار فروش کف کاذب نیز گسترش یافته است. بنابراین شاهد حضور تولید کننده ها و عرضه کننده های بسیاری در صنعت کف کاذب خواهیم بود. برای تهیه ی کف کاذب کاربردی و سود آور به نکات زیر توجه داشته باشید.
  •کف کاذب را بدون واسطه و مستقیما از تولید کننده خریداری کنید. در این صورت مبلغی که به واسط پرداخت میشود در جیبتان باقی میماند
  •از به کارگیری مواد اولیه مرغوب در ساخت کف کاذب اطمینان حاصل کنید. کف کاذب هایی که از متریال مرغوب و دسته اول ساخته شده اند، براق و رنگ طوسی دارند
  •به مشخصات کف کاذب توجه کنید. مثلا اندازه ی استاندارد کف کاذب 60×60 سانتی متر است
  •با توجه به کاربری محیط به آنتی استاتیک بودن کف کاذب توجه کنید
  •مستقیم از تولید کننده خرید کنید. در این صورت علاوه بر خرید کف کاذب به قیمت اصلی، ضمانت محصول نیز دریافت میکنید

  شرکت آرمان فلور با بیش از بیست و پنج سال سابقه قدیمی ترین شرکت تولید کننده کف کاذب است. کف کاذب های تولید شده در این شرکت با به روز ترین تکنولوژی ها ساخته میشوند. علاوه بر موارد بیان شده، بهترین متریال ساخت کف کاذب ابتدا توسط شرکت آرمان فلور خریداری میشود. ضمانت تنها توسط شرکت هایی ارائه میشود که از محصول نهایی خود اطمینان داشته باشند. ارائه ی ضمانت محصول حتی پایان پروژه از ویژگی های فروش کف کاذب توسط شرکت آرمان فلور است.

  خرید کف کاذب برای انواع مکان ها

  مکان های مختلف و بسیاری وجود دارند، که با توجه به هدفشان میتوانند کف کاذب تهیه کنند. در ادامه گزینه ها را نام برده و به شرح هر یک میپردازیم.

  •امکان خرید کف کاذب برای اتاق کنترل و اتاق فرمان
  •امکان خرید کف کاذب برای دیتاسنتر ها
  •امکان خرید کف کاذب برای اتاق سرور
  •امکان خرید کف کاذب برای مخابرات
  •امکان خرید کف کاذب برای بیمارستان 
  •امکان خرید کف کاذب برای گلخانه های مکانیزه
  •امکان خرید کف کاذب برای فروشگاه ها
  •امکان خرید کف کاذب برای دانشگاه ها مدارس و سایر آموزشگاه ها
  •امکان خرید کف کاذب برای اتاق گیمینگ
  •امکان خرید کف کاذب برای روف گاردن ها
  •امکان خرید کف کاذب برای ساختمان های هوشمند
  •امکان خرید کف کاذب برای انواع ساختمان ها
  •امکان خرید کف کاذب برای ساخت زمین گلف مینیاتوری

  قیمت کف کاذب اتاق کنترل و اتاق فرمان

  تاق کنترل، مجهز به مانیتور است. افراد حاضر در این اتاق با نظارت بر اطلاعات ورودی، حفظ امنیت میکنند. فعالیت کارمندان بسیار حساس است. به طوری که هر عاملی که موجب حواس پرتی میشود باید حذف شود. وجود مانیتور ها و سیستم کامپیوتری متعدد نیاز مبرم به خنک کننده را ایجاد میکند. همچنین نیاز به هوای مطبوع وجود تهویه هوا را به وجود میاورد. از طرفی وجود سیم های کامپیوتری و نصب خنک کننده و تهویه هوا نیاز به فضای مناسبی برای پنهان کردن و اجرا دارند.

  کاربرد کف کاذب در اتاق کنترل و اتاق فرمان

  کف کاذب علاوه بر پوشش سیم ها، فضای نصب خنک کننده و تهویه هوا را نیز ایجاد میکند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد کف کاذب قابلیت جا به جایی بی دردسر و آسان است. بنابراین اگر قطعی در سیم یا ایرادی در سیستم ها به وجود آید به راحتی میتوان دست به تعمیر زد. 
  فروش کف کاذب اتاق کنترل یکی از خدمات شرکت آرمان فلور است. امکان ارسال کف کاذب اتاق کنترل به سراسر ایران میسر است.

  خرید کف کاذب دیتاسنتر

  دیتاسنتر ها در مجموعه های بسیار بزرگ و با هدف پردازش دیتا به وجود میایند.

  در ادامه چند نمونه از تجهیزات موجود در دیتاسنتر را مطرح میکنیم.
   
  •دیتاسنتر مجهز به سیستم ذخیره برق، ژنراتور،  UPS و PDU است
  •دیتاسنتر ها مجهز بخ سیستم های خنک کننده هستند
  •وجود دستگاه های تهویه هوا و سیستم های کنترل دما در دیتاسنتر ها امری ضروری است
  •دیتاسنتر ها ملزم به داشتن تجهیزات اطفا و اطلاع آتش هستند

  کاربرد کف کاذب در اتاق دیتاسنتر

  با توجه به موارد گفته شده، میبینم که برای هر یک از سیستم ها و تجهیزات،  نیازمند فضای خاصی هستیم. این فضا باید امنیت و حفظ سلامت دستگاه ها را تامین کند. علاوه بر دستگاه ها کارکنانی که در این اتاق رفت و آمد دارند هم باید در امنیت کامل باشند. نصب کف کاذب امنیت هر دو مورد را تضمین میکند. چرا که از ویژگی های مختص کف کاذب آرمان فلور آنتی استاتیک بودن و ضد حریق بودن آن است. همچنین فضای مورد نیاز برای تمام سیستم ها و تجهیزات را فراهم میکند که دسترسی به آنها نیز آسان است. دلیل سهولت در دسترسی به تجهیزات، قابلیت جا به جایی آسان تایل کف کاذب است.

  خرید کف کاذب اتاق سرور

  ممکن است اتاق سرور و اتاق دیتاسنتر با هم اشتباه گرفته شوند. مهم ترین تفاوت این دو، در اندازه و هدف این دو اتاق ها است. اتاق دیتاسنتر در مجموعه های بزرگ وجود دارد. اتاق سرور در مجموعه ها و شرکت های کوچک تر راه اندازی میشود. هدف اصلی از راه اندازی دیتاسنتر پردازش اطلاعات است. هدف اصلی اتاق سرور مدیریت و حفاظت از منابع سرور شبکه ها است. هر دو مکان امنیت بالایی دارند چرا که اطلاعات مهمی در خود جای دادند. اتاق سرور مانند اتاق دیتاسنتر دارای تجهیزات و سیستم های زیر است.
  •سیستم های خنک کننده
  •سیستم تهویه هوا و کنترل دما
  •سیم کشی و کابل کشی 
  •تجهیزات اطفا آتش و اعلام آتش