لوگو آرمان فلور

کف کاذب آلومینیومی

پیش از این در مورد کف کاذب صحبت کرده ایم. ( اگر نمی دانید کف کاذب چیست اینجا کلیک کنید.) همانطور که می دانید کف کاذب آلومینیومی یکی از انواع کفپوش های کاذبی است که در کشورمان به وفور استفاده می شود. این محصول از محبوبیت بالایی برخوردار است و به واسطه قیمت مناسب و کیفیت بالای کف کاذب آلومینیومی آرمان فلور از پرفروش ترین محصولات شرکت ما است.

کف کاذب آلومینیومی، به دلیل نشست آزاد پانل ها بر روی زیرسازی و قفل نشدن آنها ، قابلیت دسترسی بسیار سریع به زیر کف را برای کاربر مهیا می سازد.  این نوع کف پوش کاذب مخصوص اتاق های سرور ، دیتاسنتر ، اتاق های کنترل ، سالنهای صنعتی و … می باشد. طراحی، ساخت و تولید کلیه قطعات این سیستم کف کاذب توسط شرکت آرمان عمران هوشمند انجام گرفته و از بهترین مواد اولیه 100% داخلی و نیروی کار ایرانی در تولید آن استفاده می گردد.

کف کاذب آلومینیومی به روش ریخته گری تحت فشار تولید می شود. بدلیل روش ساخت این محصول است که از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین به دلیل تراکم بالای محصول ایجاد شده توانایی تحمل فشار بالاتری نیز دارد.

به دلیل جنس این نوع کف کاذب، این محصول نسبت به بقیه کفپوش های کاذب سبک تر می باشد. از کفپوش آلومینیومی می توان در مواردی که هدف، کاهش بار مرده ساختمان و یا استفاده در طبقات بالایی ساختمان می باشد استفاده نمود.

مشاوره رایگان

برای خرید به مشاوره نیاز دارید؟ نمی دانید کدام نوع را باید سفارش دهید؟ همین الان تماس بگیرید.

اجزای تشکیل دهنده در کف کاذب

کف کاذب فولادی نیز همانند انواع دیگر کف کاذب از سه بخش تشکیل شده است. پانل ها، استرینگر و پایه ها. در ادامه با هر یک بیشتر آشنا می شویم.

پانل

 Raised Floor Panel

پانل های این نوع کف کاذب از جنس Al413 بوده و با استفاده از ریخته گری تحت فشار که آن را با نام دایکست میشناسیم ، تولید میشود.آلومینیوم خاصیت ضد زنگ دارد و بنابراین این پانل برای مناطق مرطوب فوقالعاده است و توصیه میشود.کفپوش مورد استفاده در این محصول آنتی استاتیک بوده و الکتریسیته ساکن ایجاد نمیکند و دارای تنوع بسیار زیادی میباشد.


استرینگر

 Raised Floor Stringers

استرینگر ها برای ثبات بیشتر در هنگام نصب استفاده میشوند و دور تا دور پانل را میگیرند. استرینگر های آلومینیومی با فولادی هم از نظر جنس و هم ظاهر تفاوت دارند و این استرینگر ها در صورت لزوم به پایه پیچ میشوند (نه همیشه).


پایه

 Raised Floor Pedestal

پایه های این نوع کف کاذب از 3 بخش اصلی تولید میشود که عبارتند از: کفی – گلدانی – میله رابط . جنس دو جز بالا و پایین آن از آلومینیوم است و جنس میله رابط از فولاد آبکاری شده میباشد.تحمل وزن بالا ، ضد زنگ بودن و قابلیت تنظیم ارتفاع از ویژگی های این نوع پایه میباشد.

ارسال به سراسر کشور

خرید انواع کف کاذب از شرکت آرمان فلور تنها با یک زنگ! همین الان امتحان کن 🙂