https://armanfloor.com/wp-content/uploads/2021/04/bg-armanfloor..jpg

درباره ی آرمان فلور...

درباره آرمان عمران هوشمند

شرکت آرمان عمران هوشمند با سابقه بیش از 20 سال در زمینه تولید و اجرای انواع کف کاذب  آلومینیومی و فولادی توانسته است کارنامه موفقی از خود به جا بگذارد که پاره ای از آنها عبارتند از : شرکت مخابرات ایران ، شرکت مخابرات استان تهران ، فرودگاه های کشور، شرکت ارتباطات زیر ساخت، صنعت ساختمان سازی، صنایع نیروگاهی ، صنایع سد سازی ، صنایع فولاد ، سالن های نمایش ، اتاق های سرور ، اتاق های باطری  و …

armanfloor

دلایل انتخاب ما...

چرا استفاده از آرمان فلور را به شما پیشنهاد می دهیم ؟

بر بلندای موفقیت

بعد 20 سال خدمت صادقانه به مشتریان عزیز ، اکنون شرکت ما جزء چند شرکت برتر ایران در حوزه کف کاذب می باشد و این عنوان را بعد از بدست آوردن تجربیات فراوان و تحمل سختی های بسیار بدست آورده ایم . اما در این مسیر رضایت مشتریان همواره مایه امیدواری ما بوده است و از اعتماد شما عزیزان متشکریم.

خدمات پس از فروش

شرکت آرمان عمران هوشمند مفتخر است محصولات خود را جهت رفاه حال مشتریان عزیز به مدت ده سال ضمانت نماید . مشتریان گرامی میتوانند جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایند.

متخصصان آرمان فلور

شرکت آرمان عمران هوشمند با دارا بودن کادری مجرب در امر تولید و نصب کف کاذب ، در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. گفتنی است که کادر ما از گزینش فنی و مشکلی ،نمره قبولی کسب کرده و وارد این شرکت شده اند. هدف این آزمون ها فقط حفظ کیفیت و ثبات برند ما می باشد.

از کجا شروع شد

در اوخر سال 1379 شرکت آرمان فلور توسط مهندس امیر هوشمندی حیدرپور تاسیس شد. قبل از این امر ، مدیر شرکت در زمینه کف کاذب مشغول فعالیت بوده و بازدید های میدانی بسیاری از شرکت های تولید کننده آلمانی داشته و دارای رزومه قدرتمندی در این حوزه می باشند.

چرا کف کاذب آرمان فلور ؟

از آنجایی که شرکت آرمان عمران هوشمند تولید کننده این محصول است با حدف واسطه ها بهترین قیمت را ارائه می نماید. قیمت محصولات در مقایسه با کیفیت، بسیار مقرون به صرفه بوده و رضایت شما را جلب می کند.

27

سال تجربه

597

پروژه انجام شده

100

موجودی

62

کارشناس