لوگو آرمان فلور

قیمت کاشی آشپزخانه جدید درجه یک

قیمت کاشی آشپزخانه جدید درجه یک

همه ما می دانیم که آشپزخانه یک فضا و محیطی است که همیشه در برابر رطوبت و حرارت بالا قرار دارد. بدیهی است که باید از پوشش های مقاوم به رطوبت و حرارت بالا، برای آشپزخانه ها استفاده کرد. کاشی و سرامیک، از جمله گزینه های پیش رو برای طراحی داخلی آشپزخانه ها محسوب می شوند که انواع مختلفی دارند. انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید، بدون دغدغه و نگرانی هزینه، بهترین کاشی و سرامیک مورد نیاز منزل خودتان را انتخاب و خریداری کنید. میتوانید از فروشگاه تایل بای می کاشی بین کابینتی رو با مناسب ترین قیمت پیدا کنید.

 

قطعا اولین معیاری که برای شما جهت خرید انواع کاشی و سرامیک حمام و آشپزخانه وجود دارد، قیمت است. در ادامه این مقاله قصد داریم قیمت کاشی آشپزخانه جدید درجه یک را برای شما باز کنیم.

کاشی بین کابینتی مدل روبین سفید تایل بای می
کاشی بین کابینتی مدل روبین سفید تایل بای می

انواع کاشی و سرامیک مناسب آشپزخانه

کاشی و سرامیک از جمله محصولاتی هستند که برای پوشاندن دیوار و زمین مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه، تنوع بسیار بالایی از کاشی و سرامیک برای آشپزخانه وجود دارند و دست شما را برای خرید هر نوع کاشی و سرامیک باز گذاشته اند. بنابراین، تقریبا نمی توان در یک مطلب کوتاه، انواع کاشی و سرامیک مناسب آشپزخانه را به شما معرفی کرد.

هر چند که کاشی ها و سرامیک بسته به طرح ها، لعاب، رنگ های مختلف و … می توانند تقسیم بندی شوند. اما به طور کلی، برای انتخاب بهتر شما می خواهیم، دو دسته اصلی کاشی و سرامیک آشپزخانه را به شما معرفی کنیم.

  • کاشی و سرامیک های ساده و بدون طرح

کاشی و سرامیک های بدون طرح و ساده، از جمله محبوب ترین کاشی و سرامیک های موجود در بازار هستند که برای آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات بدون طرح هستند و دارای رنگ های متنوعی می باشند. از این رو می تواند متناسب با سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه، هر یک از رنگ های این کاشی ها را خریداری نمود. کاشی روبین سفید محبوب ترین کاشی این دسته میباشد.

  • کاشی و سرامیک های طرح دار

کاشی و سرامیک های طرح دار، در گروه انواع کاشی و سرامیک برای آشپزخانه قرار می گیرند. این کاشی ها و سرامیک ها دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی می باشند. از این رو شما می توانید مطابق با سلیقه و نوع دکوراسیون مد نظر خود، این کاشی ها و سرامیک ها را انتخاب کنید.

کاشی و سرامیک هایی که دارای طرح برجسته می باشند، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. اما بهتر است که این کاشی و سرامیک های طرح دار، در کنار کاشی های بدون طرح و ساده قرار گیرند تا یک توزان در آشپزخانه ایجاد کنند.

کاشی بین کابینتی مدل آریستا تایل بای می
کاشی بین کابینتی مدل آریستا تایل بای می

قیمت کاشی بین کابینتی؛ گزینه ای مناسب برای آشپزخانه های جدید و مدرن

یکی از فضاهای بسیار مهم که باید با کاشی در آشپزخانه پوشیده شود، فضای بین کابینت است. کاشی بین کابینتی از جمله انواع کاشی و سرامیک هایی است که می تواند در آشپزخانه های مدرن و جدید مورد استفاده قرار گیرد.

کاشی بین کابینتی در سایزهای مختلف به تولید می رسد و می تواند بر اساس نوع دکوراسیون و فضای بین کابینت ها، انتخاب شود. قیمت کاشی بین کابینتی به عوامل مختلفی از جمله سایز و همچنین، لعاب کاشی بستگی دارد.

بدیهی است که هر چقدر کیفیت کاشی بین کابینتی بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. از مزیت های کاشی بین کابینتی این است که در طرح ها و رنگ های متنوعی به تولید می رسد. به همین خاطر، می تواند برای انواع سبک های آشپزخانه از جمله مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار گیرد.

 

انتخاب کاشی روبین با رنگ های مختلف برای آشپزخانه

کاشی روبین یکی از انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه بوده که با زیبایی منحصر به فردی برای پوشاندن دیوارهای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. خرید کاشی روبین به افرادی که به دنبال سبک های خاص و مینیمال برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه خودشان می باشند، توصیه می شود.

کاشی روبین آشپزخانه در رنگ های متنوعی از جمله سفید، مشکی و طلایی به تولید می رسد. این کاشی در گروه کاشی های بین کابینتی قرار می گیرد و می تواند زیبایی منحصر به فردی را به فضای داخلی آشپزخانه بدهد.

قیمت انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه
قیمت انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه

قیمت تمام شده انواع کاشی برای آشپزخانه چقدر است؟

با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه جهت تولید انواع کاشی و سرامیک برای آشپزخانه، ممکن است قیمت تولید کاشی و سرامیک در هر روز متفاوت از روز قبل باشد. به همین خاطر، قیمت این کاشی ها، باید به صورت روزانه استعلام گرفته شوند. اما حدودا 300 الی 350 هزار تومان به ازای هر متر مربع باید هزینه برای کاشی بین کابینتی برآورد کرد. در ادامه برخی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این کاشی ها را ذکر می کنیم.

 

بدیهی است که قیمت تمام شده انواع کاشی برای آشپزخانه بستگی به متراژ آشپزخانه و میزان کاشی مورد نیاز دارد. کیفیت کاشی، برند تولید کننده کاشی، نوع کاشی و سایز آن نیز بر روی قیمت نهایی خرید کاشی و سرامیک آشپزخانه تاثیر زیادی دارند.

 

جمع بندی نهایی

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه صحبت کنیم. اگرچه تنوع کاشی و سرامیک های آشپزخانه بسیار بالاست؛ اما باز هم می توان با در نظر گرفتن کیفیت، بهترین کابینت آشپزخانه را با طرح مورد نظر و رنگ خاص سفارش داد.

قیمت خرید انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه جدید، بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.